Lego® Big Farm
- #5649
- 68 Parts
You might also like
Description
Another fun day at the farm and the whole family is busy with their chores. Mom is feeding the cows, Dad is transporting the milk to the dairy and the little boy is having a great time caring for the baby calf. Includes three DUPLO figures, five DUPLO animals, barn and tractor with milk trailer.
Categories
Offers
Shipping to
Displayed prices may differ from actual offers. We update prices regularly, but offers on the linked pages may change quickly. Please note that we earn a commission on some qualified purchases made through partner links (e.g., from Amazon, eBay, or other shops). This only applies to links used within affiliate programs. There are no additional costs for you, and we also provide non-affiliate links to ensure a comprehensive overview of available offers.
Technische Daten
| Partcount | 68 |
| Age | |
| Buildingtime | |
| Product width | |
| Product height | |
| Product length | |
| Product weight | --- kg |
| Packaging width | 38 cm |
| Packaging height | 10 cm |
| Packaging length | 58 cm |
| Packaging weight | --- kg |
| Complexity | |
| Mini figure count | |
| exclusive mini figures | |
| Name | Big Farm |
| MFR | 5649 |
| EAN | |
| GTIN | |
| SKU | 5649 |
| Brand | Lego |
| Brick-Manufacturer | |
| Designer | |
| EOL | |
| Release | |
| Build-sections | |
| Build-steps |

