Lego® Catwoman Catcycle City Chase
- #6858-1
- 89 Parts
You might also like
Description
On the back streets of Gotham City, Batman is trying to stop Catwoman from escaping on her speedy motorbike with a large diamond. Help him to topple the traffic light and cut off her getaway by with his fast flying batarang! Includes 2 minifigures: Batman and Catwoman. • Includes 2 minifigures: Batman and Catwoman
Categories
Offers
Shipping to
Displayed prices may differ from actual offers. We update prices regularly, but offers on the linked pages may change quickly. Please note that we earn a commission on some qualified purchases made through partner links (e.g., from Amazon, eBay, or other shops). This only applies to links used within affiliate programs. There are no additional costs for you, and we also provide non-affiliate links to ensure a comprehensive overview of available offers.
Technische Daten
| Partcount | 89 |
| Age | |
| Buildingtime | |
| Product width | |
| Product height | |
| Product length | |
| Product weight | 0 kg |
| Packaging width | 14 cm |
| Packaging height | 5 cm |
| Packaging length | 19 cm |
| Packaging weight | 0 kg |
| Complexity | |
| Mini figure count | 2 |
| exclusive mini figures | |
| Name | Catwoman Catcycle City Chase |
| MFR | 6858-1 |
| EAN | 5702014842298 |
| GTIN | |
| SKU | 6858 |
| Brand | Lego |
| Brick-Manufacturer | |
| Designer | |
| EOL | |
| Release | |
| Build-sections | |
| Build-steps |
