Lego® Evoker Village Attack
- #21596
- 607 Parts
- HRP 69.1 €
Lego® Evoker Village Attack
- #21596
- 607 Parts
- HRP 69.1 €
You might also like
Description
Unleash the Evoker Village Attack, featuring 11 LEGO® Minecraft® figures, 3 iconic locations and endless action-packed possibilities.
Categories
Offers
Shipping to
Displayed prices may differ from actual offers. We update prices regularly, but offers on the linked pages may change quickly. Please note that we earn a commission on some qualified purchases made through partner links (e.g., from Amazon, eBay, or other shops). This only applies to links used within affiliate programs. There are no additional costs for you, and we also provide non-affiliate links to ensure a comprehensive overview of available offers.
Technische Daten
| Partcount | 607 |
| Age | 9+ |
| Buildingtime | |
| Product width | |
| Product height | |
| Product length | |
| Product weight | --- kg |
| Packaging width | 28 cm |
| Packaging height | 6 cm |
| Packaging length | 43 cm |
| Packaging weight | --- kg |
| Complexity | |
| Mini figure count | |
| exclusive mini figures | |
| Name | Evoker Village Attack |
| MFR | 21596 |
| EAN | |
| GTIN | |
| SKU | 21596 |
| Brand | Lego |
| Brick-Manufacturer | |
| Designer | |
| EOL | 2027 |
| Release | 06/2026 |
| Build-sections | |
| Build-steps |

