Lego® 2026 U.S. Soccer National Team Jersey
- #43033
- 167 Parts
- HRP 25.79 €
You might also like
Description
Create a cool tribute to the U.S. soccer team with this LEGO® Editions 2026 U.S. Soccer National Team Jersey building set for sports fans.
Categories
Offers
Shipping to
Displayed prices may differ from actual offers. We update prices regularly, but offers on the linked pages may change quickly. Please note that we earn a commission on some qualified purchases made through partner links (e.g., from Amazon, eBay, or other shops). This only applies to links used within affiliate programs. There are no additional costs for you, and we also provide non-affiliate links to ensure a comprehensive overview of available offers.
Technische Daten
| Partcount | 167 |
| Age | 10+ |
| Buildingtime | |
| Product width | |
| Product height | |
| Product length | |
| Product weight | --- kg |
| Packaging width | 19 cm |
| Packaging height | 6 cm |
| Packaging length | 26 cm |
| Packaging weight | --- kg |
| Complexity | |
| Mini figure count | |
| exclusive mini figures | |
| Name | 2026 U.S. Soccer National Team Jersey |
| MFR | 43033 |
| EAN | |
| GTIN | |
| SKU | 43033 |
| Brand | Lego |
| Brick-Manufacturer | |
| Designer | |
| EOL | 2026 |
| Release | 05/2026 |
| Build-sections | |
| Build-steps |
