Lego® Pizza Girls with Muffin and Bluey
- #10469-1
- 44 Parts
You might also like
Description
Toddlers join Bluey figures to make mud pizzas and deliver them in Muffin’s electric toy car from the show, all the while learning early skills.
Categories
Offers
Shipping to
Displayed prices may differ from actual offers. We update prices regularly, but offers on the linked pages may change quickly. Please note that we earn a commission on some qualified purchases made through partner links (e.g., from Amazon, eBay, or other shops). This only applies to links used within affiliate programs. There are no additional costs for you, and we also provide non-affiliate links to ensure a comprehensive overview of available offers.
Technische Daten
| Partcount | 44 |
| Age | |
| Buildingtime | |
| Product width | |
| Product height | |
| Product length | |
| Product weight | --- kg |
| Packaging width | 26 cm |
| Packaging height | 12 cm |
| Packaging length | 28 cm |
| Packaging weight | --- kg |
| Complexity | |
| Mini figure count | |
| exclusive mini figures | |
| Name | Pizza Girls with Muffin and Bluey |
| MFR | 10469-1 |
| EAN | 5702018056509 |
| GTIN | |
| SKU | 10469 |
| Brand | Lego |
| Brick-Manufacturer | |
| Designer | |
| EOL | |
| Release | |
| Build-sections | |
| Build-steps |
