BlueBrixx® Dwarven Forest Mine
- #109204
- 1290 Parts
- HRP 41.9 CHF
You might also like
Description
Venture into the mountain depths with the Dwarven Forest Mine – a sturdy construction for your fantasy diorama! Typical stone architecture, rustic wooden features, and working elements like the minecart track make this model a perfect setting for underg…
Categories
Offers
Shipping to
- - 1%(~0 CHF)new4160CHFincl. estimated VAT & customsplus 21,12 CHF shippingfrom | 3 to 4 daysRetailer price excl. VAT & customs | Difference payable upon package receiptincl. estimated VAT & customsplus 21,12 CHF shippingfrom | 3 to 4 daysRetailer price excl. VAT & customs | Difference payable upon package receipt
Displayed prices may differ from actual offers. We update prices regularly, but offers on the linked pages may change quickly. Please note that we earn a commission on some qualified purchases made through partner links (e.g., from Amazon, eBay, or other shops). This only applies to links used within affiliate programs. There are no additional costs for you, and we also provide non-affiliate links to ensure a comprehensive overview of available offers.
Technische Daten
| Partcount | 1290 |
| Age | |
| Buildingtime | |
| Product width | 13 cm |
| Product height | 14 cm |
| Product length | 26 cm |
| Product weight | --- kg |
| Packaging width | |
| Packaging height | |
| Packaging length | |
| Packaging weight | --- kg |
| Complexity | |
| Mini figure count | |
| exclusive mini figures | |
| Name | Dwarven Forest Mine |
| MFR | 109204 |
| EAN | 4060904023556 |
| GTIN | |
| SKU | 109204 |
| Brand | BlueBrixx |
| Brick-Manufacturer | Xingbao |
| Designer | |
| EOL | |
| Release | 04/2026 |
| Build-sections | |
| Build-steps |
